Proč se nebát vybrat a koupit dveře na eshopu

Proč se nebát vybrat a koupit dveře na eshopu

Pro správné objednání dveří je třeba provést několik kroků. Největším zádrhelem je, když některý krok vynecháte, některý krok uděláte špatně, nebo něco zapomenete změřit. My jsme připraveni vám pomoci se vším, i když budete doma sedět u počítače.

Je to lehké, náš Konfigurátor Vás totiž provede objednávkou krok za krokem. Jako první se Vám objeví styl dveří, abyste věděli, jak budou dveře vypadat. Jakmile si tohle doma odsouhlasíte můžete začít směle pokračovat dál. Hlavní je totiž, že musíte vyplnit rozměry, což bez změření nejde. Dále když procházítekonfigurátorem, tak vlastně v každém okénku dostanete nabídku, krok za krokem objednat vše co je třeba. Takže na konci máte objednané kompletní dveře s veškerým příslušenstvím. Konfigurátor Vám pomůže vybrat např. šíři, a orientaci dveří, panty, ventilaci, posuvný systém atd.

 

Navíc každou objednávku, kterou nám pošlete ještě zkontrolujeme a dodatečně s Vámi probereme po telefonu. Takže se ještě na vše důležitézeptáme po telefonu. A pokud není vše tak jak chcete objednávku doladíme, nebo pokud zjistíte, že je vše špatně, tak se objednávka jednoduše zruší.

 

Každopádně na konci je buď objednávka přesně tak jak ji chcete a potřebujete, nebo stornovaná objednávka. Ale i v tomto případě od nás získáte cenné rady a zkusenosti, které můžete využít při dalším z Vašich nákupů.

Dobrý den, jaká je cena montáže bezpečnostních dveří - Praha východ? Díky, Sládek

Napište komentář


Načítám, prosím vydržte...
+420 725 359 311 eshop@erpi.cz