Jak objednat dveře a zárubně na eshopu

NENÍ TO TAK SLOŽITÉ JAK SE ZDÁ

 

Přesně tak, nic není tak složité, jak se na první pohled zdá. Vše se ubírá vpřed mílovými kroky a stejně tak obchody v e-shopech . Na internetu dnes nabízí věci, u kterých jsme si nikdy předtím nedokázali představit, že bychom si je koupili, aniž bychom je drželi v ruce. Prodej dveří mezi ně beze sporu patří. Abychom tento proces zůstal maximálně jednoduchý a přehledný, zastavili jsme naším konfigurátorem trochu čas. Náš konfigurátorje totiž jednoduchý, intuitivní a přehledný.

 

JEDNODUŠE KROK ZA KROKEM

 

Náš konfigurátor vás provede celou Vaší objednávkou krok za krokem. Stačí si jen vybrat dveře, které s Vám hodí do interiéru a můžete se pustit do objednání. My Vám pomůžeme, i když nás neuvidíte.  Konfigurátor Vám pomůže s následujícími kroky:

 

  1. DEKOR dveří
  2. ORIENTACE dveří (pravé/levé)
  3. ŠÍŘKA dveří
  4. TYP ZÁMKU (WC, FAB atd.)
  5. DEKOR PANTŮ u dveří
  6. VENTILACE dveří
  7. OBLOŽKOVÁ zárubeň (podle typu a tloušťky zdiva)
  8. Případná odborná montáž

 

Pokud si nebudete jisti rádi Vám poradíme přímo online v komunikačním okénku

 

NA CO NEZAPOMENOUT

 

Nezapomeňte na to že dveře nejsou jen designové doladění interiéru, ale měly by splňovat k i další kritéria.  Vyberte si nejen hezký, ale i kvalitní povrch. Prohlédněte si magnetický zámek, který Vaše příchody i odchodu učiní neslyšitelnými. Vchodové dveře by se Vám zcela jistě hodily s bezpečnostním kováním. A hlavně nezapomeňte na protipožární dveře u Vašich bytů. Sousedy si bohužel nikdy nevybíráme, a proto nevíte, kdy se Vám těch 30minut, o které vydrží déle odolávat ohni, bude hodit.

+420 607 083 482 erpi22019@gmail.com