Firma R.P.I Real s.r.o.

Společnost R.P.I. REAL s.r.o.

 

Firma R.P.I. REAL s.r.o. působí na českém trhu od roku 1998. Od roku 2008 se  zabývá kompletním servisem, od návrhu až po realizaci, podlahových krytin. Nejsme žádnou anonymní obří společností, ale rodinnou firmou, která klade důraz především na spokojeného zákazníka. Velkoobchodní společnost R.P.I. REAL s.r.o. je specialistou na povrchy v interiérech. Jsme dovozci vinylové podlahy značky ADRAMAQ a JIMPA, zároveň v naší nabídce naleznete i bytové koberce, PVC, laminátové podlahy zn. EGGER, kusové koberce a veškeré příslušenství pro podlahy. Nabízíme i značkové luxusní koberce, kobercové čtverce, marmoleum či jiné krytiny. Provádíme dodávky jak pro soukromé prostory, tak hotelů, restaurací, kanceláří či jiných komerčních prostor. Naši zaměstnanci mají dlouholetou praxi a jejich prvořadým úkolem je Vaše spokojenost.

Dále na naší vzorkovně naleznete bohatý výběr interiérových dveří, samozřejmostí je že poskytujeme kompletní profesionální služba, které zahrnují poradenství, zaměření, certifikovanou montáž i interiérových i protipožárních dveří. Veškeré zakázky řešíme na míru a s individuálním přístupem.

Ze vzorků vyráběných na zakázku si u nás vždy vyberete. Samozřejmostí je i si odnést vzorky k další konzultaci např. v kruhu rodinném. Rádi Vás případně navštívíme i u Vás doma a přímo na místě provedeme konzultaci, nabídku a i konečnou kalkulaci.

Načítám, prosím vydržte...
+420 725 359 311 eshop@erpi.cz